Kiskunfélegyházi Anime Meet

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Közösség » Bemutatkozás » Varga Zsombor :'D (bemutatkozás)
Varga Zsombor :'D
vzsombiDátum: Szombat, 2012.Március.31, 10:25 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hali! Varga Zsombor vagyok! Gondoltam kicsit feldobom a fórumot és írok ide kicsit. kezdjük az elején :D! Nyárlőrincen lakom ( aki nem ismerné a települést annak annyit mondanék hogy valahol Kecskeméz és Lakitelek között van), ez egy kis falu, tehát leszűrhetitek falusi vagyok.( akik ismerik Dai-t azoknak írom, hogy tőle egy utcával lentebb lakom) Jelenleg középiskolás vagyok Kiskunfélegyházán a PG-ben. Hát igen, sajnos ezért kolszos is vagyok... xD durva xD (ne gyertek ide xD)! Természetesen én is imádom az animéket/mangákat, de a kolesz nem nagyon engedi, hogy nézzem olvassam is őket! Hát az egyik kedvenc animém/mangám az a Kenichi! Mivel nem tudtam eddig semmit angolul így eddig a mangát nem tudtam követni, de lassan elszeretném el érni azt a szintet, hogy értsem is a mangát angolul. A helyesírásom borzalmas, kérlek titeket ezért ne kössetek belém nem direkt csinálom xD! Sokat álmodozom! Ezt jó ha tudjátok! Az egyik közeli álmom az az Angol nyelv elsajátítása, majd a szegénységből való kitörés. Lehet viccesen hangzik, de én ezeket komolyan gondolom. Tehetségem nincs sok mindenhez, de nem adom fel könnyen. Ha valakinek tudok segíteni, akkor segítek. Hát jó embernek nem tartom magam, de különösebben gonosznak se. Ha egy barátom kér valamit azt megteszem, de ha nem értek valakivel egyet elég kemény dolgokhoz tudok nyúlni. Viszonylag vidám, sokat gondolkozó személy vagyok. (Kezdek durva dolgokat írni xDDD) Hobbijaim: foci, anime/manga, humor, számítógépes játékok, anime/manga, az írás(amellett, hogy helyesen írni nem tudok nagyons szeretek írni ennek köszönhető a mostani rizsázásom is, de hátha érdekel is valakit. Egyenlőre ennyit. smile köszi ha elolvastad és elnézted a helyesírást xD
 
Fórum » Közösség » Bemutatkozás » Varga Zsombor :'D (bemutatkozás)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: